slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

ترسناک ترین پل نروژ

1392/04/26

نروژی ها اسمش را گذاشته اند «پلی به ناکجا آباد» اما روی نقشه های جغرافیایی با نام "استورزایساندت "مشخص می شود...  پلی که سال هاست به عنوان ترسناک ترین پل نروژ شناخته می شود و به همین بهانه خیلی از مردم ماجراجوی دنیا را به دیدن خود می کشاند.
این پل بخشی از جاده ای است که به جاده اقیانوس اطلس معروف است و هنوز کسی نمی داند چرا به این شکل عجیب و احمقانه ساخته شده. اما هر چه باشد، پل استورزایساندت شما را به سرگیجه می اندازد. حتی اگر چندین متر دورتر از آن بایستید و قوس عجیب و ارتفاع بلندش را تماشا کنید، باز هم از تماشای آن وحشت به دلتان راه پیدا می کند.نکته جالبی که درباره این پل وجود دارد این است که اگر از زوایای مختلف به آن نگاه کنید، هر بار چهره جدیدی از پل می بینید که متفاوت است. بنابراین، این پل سوژه سرگرم کننده ای برای عکاسان است که از زاویه های مختلف، شات های متفاوتی از این پل بگیرند.
اما محبوب ترین زاویه، زاویه ای است که از آن پل بدون انتها به نظر می رسد و جایی میان آسمان محو می شود.
توصیه تمام نروژی ها به توریست هایی که می خواهند روی این پل رانندگی کنند این است: «هرگز موقع رانندگی به شکل عجیب پل خیره نشوید، با دقت تمام برانید چون پل به سادگی شما را فریب می دهد و آن وقت انتهای مسیرتان به آب ختم خواهد شد!»پل «استورزایساندت» طولانی ترین پل در میان 8 پل منطقه است که قرار بوده در خط افق پیش برود اما به شکل واضحی پروژه بد پیش رفته و آن چیزی که معماران دنبالش بوده اند، اتفاق نیفتاده است! این پل یک پل معلق است که 260متر طول دارد و ارتفاع آن از دریا حداکثر به 23متر می رسد.

 
 
 
 
Asakusa View نام هتل
JAPAN کشور
Tokyo شهر
Sealife Family Resort Hotel & SPA نام هتل
TURKEY کشور
Antalya شهر
Tepi Sawah Villas نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
Ramanashree California Resort نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Grand Hyatt نام هتل
OMAN کشور
Muscat شهر
Fortune Park نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Maritim Club Alantur نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Seoul Plaza نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Hotel Solitaires, Mumbai نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Gold Stone Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 835
    بازدید امروز 50802
    بازدید ماه 1462301
 
 
Scroll