slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

ترسناک ترین پل نروژ

1392/04/26

نروژی ها اسمش را گذاشته اند «پلی به ناکجا آباد» اما روی نقشه های جغرافیایی با نام "استورزایساندت "مشخص می شود...  پلی که سال هاست به عنوان ترسناک ترین پل نروژ شناخته می شود و به همین بهانه خیلی از مردم ماجراجوی دنیا را به دیدن خود می کشاند.
این پل بخشی از جاده ای است که به جاده اقیانوس اطلس معروف است و هنوز کسی نمی داند چرا به این شکل عجیب و احمقانه ساخته شده. اما هر چه باشد، پل استورزایساندت شما را به سرگیجه می اندازد. حتی اگر چندین متر دورتر از آن بایستید و قوس عجیب و ارتفاع بلندش را تماشا کنید، باز هم از تماشای آن وحشت به دلتان راه پیدا می کند.نکته جالبی که درباره این پل وجود دارد این است که اگر از زوایای مختلف به آن نگاه کنید، هر بار چهره جدیدی از پل می بینید که متفاوت است. بنابراین، این پل سوژه سرگرم کننده ای برای عکاسان است که از زاویه های مختلف، شات های متفاوتی از این پل بگیرند.
اما محبوب ترین زاویه، زاویه ای است که از آن پل بدون انتها به نظر می رسد و جایی میان آسمان محو می شود.
توصیه تمام نروژی ها به توریست هایی که می خواهند روی این پل رانندگی کنند این است: «هرگز موقع رانندگی به شکل عجیب پل خیره نشوید، با دقت تمام برانید چون پل به سادگی شما را فریب می دهد و آن وقت انتهای مسیرتان به آب ختم خواهد شد!»پل «استورزایساندت» طولانی ترین پل در میان 8 پل منطقه است که قرار بوده در خط افق پیش برود اما به شکل واضحی پروژه بد پیش رفته و آن چیزی که معماران دنبالش بوده اند، اتفاق نیفتاده است! این پل یک پل معلق است که 260متر طول دارد و ارتفاع آن از دریا حداکثر به 23متر می رسد.

 
 
 
 
Safir Homs نام هتل
SYRIA کشور
Homs شهر
Bossotel Inn Bangkok نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Kelson Deluxe نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Beach Boutique Resort نام هتل
THAILAND کشور
Krabi شهر
Incredible Home Stay نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Sukajadi نام هتل
اندونزی کشور
Java-Jakarta شهر
Inkim نام هتل
TURKEY کشور
Izmir شهر
Royal Orchid Central, Jaipur نام هتل
هند کشور
Jaipur شهر
Panviman Resort Koh Phangan نام هتل
THAILAND کشور
KohSamuiandArea شهر
Pousada de Sao Tiago Macau نام هتل
MACAU کشور
Macau شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 871
    بازدید امروز 35042
    بازدید ماه 1512184
 
 
Scroll