slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

طبيعي ترين پل دنيا

1392/05/31

سالانه پل های مختلف با استفاده از مواد اولیه خوب، نظام مهندسی خاص ساخته می شود اما برخی مواقع طبیعت خودش پل های خاصی را می سازد که قابل باور نیستند.
صدها سال است که مردم دو روستا در اندونزی از یک پل 30 متری بسیار خاص استفاده می کنند. این پل از ریشه دو درخت چند صد ساله ساخته شده است که از دو طرف رودخانه به روی آن آمده است پلی جالب را ایجاد کرده است.
جامباتان اکار" پلی است که این روزها به یکی از شگفتی های طبیعت و محلی برای جذب توریست در اندونزی تبدیل شده است. تاریخ نشان می دهد که این پل در سال های 1890 نیز وجود داشته است ولی کسی قدمت اصلی آن را نمی داند.
بسیاری بر این اعتقاد هستند که "پاکی سوهان" یک معلم مسلمان اهل این روستا همت به ساخت این پل کرده است و ریشه هایی که به هم رسیده بودند را برای عبور و مرور بهتر به پل تبدیل کرده است که این باعث شد اسلام را به روستاهای دیگر نیز گسترش دهد.
این پل در روزهای اول خیلی مورد استقبال قرار نمی گیرفت چرا که کسی نمی توانست به آن اعتماد کند اما پس از گذشت چند سال و قدرت گرفتن ریشه های درختان پل نیز مستحکم شد.

این پل نزدیک به 4 متری سطح آب رودخانه ساخته شده است اما این روزها یکی از ایمن ترین پل های منطقه به شمار می آید چرا که ریشه های درحت بسیار قوی شده اند و با آب خوردن نیز قدرتمند تر می شوند.

 
 
 
 
Delphin Botanik نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Hotel Grand Crystal Kedah نام هتل
مالزی کشور
LangkawiandKedah شهر
Vits, Nagpur نام هتل
هند کشور
Nagpur شهر
Unico Grande Silom نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
The Estate نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
GRT Grand نام هتل
هند کشور
Chennai(Madras) شهر
Welcomheritage Panjim Pousada نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Holiday Inn Seoul نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Tropical نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Hotel 81 Opera نام هتل
SINGAPORE کشور
Singapore شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 522
    بازدید امروز 44335
    بازدید ماه 1567652
 
 
Scroll