slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

شگفت انگیز ترین رستوران‌ های جهان

1392/05/09

رستوران کلینیک سنگاپور

غذا خوردن در اتاق عمل

اگر عاشق فضای بیمارستان هستید، یا پزشک و پرستار بودن را دوست دارید حتما به این رستوران سر بزنید. این رستوران در واقع بیمارستانی است که در آن غذا سرو می شود! در این بیمارستان همه چیز به رنگ سفید است و غذا توسط پرستارها سرو می شود و سس غذا که در داخل آمپول است توسط پزشک مربوطه (که همان سرآشپز رستوران است) به غذا  اضافه می شود. سرو بعضی از غذاها در این رستوران شما را به یاد اتاق های عمل و انجام جراحی های مهم می اندازد.

 

دینیگ پود، ماتاواری، تایلند

وسط پرنده ها غذا بخورید

یک نوع دیگر از غذا خوردن در هوا را می توانید در تایلند تجربه کنید. در رستوران دینیگ پود شما و مهمانان تان سوار یک اتاقک ننو مانند می شوید که میز پذیرایی وسط آن است، بعد شما را بالا می کشند و در حال معلق بودن غذای  تان را نوش جان خواهید کرد. هر وقت هم که بخواهید سفارش جدید بدهید شما را بالا یا پایین خواهند کرد تا خدمتکار بتواند به شما سرویس بدهد. لذت اصلی غذا خوردن در این رستوران لذت بردن از منظره جنگلی اطراف و تماشای حیوانات و پرنده هایی است که در اطراف شما می گردند.


در دل دریا

این رستوران از آن رستوران هایی است که در داخل آن احساس آرامش و راحتی بی نظیری خواهید کرد البته اگر از دریا و غواصی می ترسید به این رستوران مراجعه نکنید. این رستوران در عمق هشت متری زیر آب درست شده است و در  زمان غذا خوردن کلی ماهی و موجودات دریایی دیگر در نزدیک ترین فاصله با شما شنا خواهند کرد. کل این رستوران با شیشه ساخته شده و جالب این که در آن هیچ غذای دریایی سرو نمی شود!

رستوران کاله اولهو، ولکانوکاله، هاوایی

در دل آتشفشان

رفتن به این رستوران را خیلی توصیه نمی کنیم زیرا یک بار یکی از مراجعان به این رستوران مجروح شد! این رستوران در نزدیک ترین فاصله به قله آتش فشانی کاله درست شده است، اگرچه این آتش فشان غیرفعال است اما گاهی سنگ و گدازه ای از داخل این کوه به بیرون پرتاب می شود که یک بار سنگ کوچکی از همین گدازه ها به سر یکی از مراجعان برخورد و او را مجروح کرد.

 
 
 
 
Ashok Country Resort نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Krishna Palace نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Luckanawadee Boutique Beach Resort نام هتل
THAILAND کشور
KhaoLakandPhangNga شهر
Suriwongse Hotel Chiang Mai نام هتل
THAILAND کشور
ChiangMai شهر
Mapple Emerald نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Vainguinim Valley Resort نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Chisun Hotel Hiroshima نام هتل
JAPAN کشور
Hiroshima شهر
Vesta Maurya Palace نام هتل
هند کشور
Jaipur شهر
Aspen Boutique Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Antalya شهر
Melita نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 1016
    بازدید امروز 40131
    بازدید ماه 1331152
 
 
Scroll