slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

ساخت خانه‌ای مسکونی از زباله ها و اجسام دور ریختنی

1392/05/09

شاید این خانه شبیه به بسیاری از خانه های دیگری باشد که در سرتاسر جهان ساخته می شوند، با این همه کمی دقت نشان می دهد این خانه از ویژگی های منحصربه فردی برخوردار است.

بخش بالایی دیوارهای این خانه که توسط یک زوج به نام  مک گی طراحی و ساخته شده است، از ۱۰۰ قعطه سالم از سقف خودروهای فرسوده ساخته شده است، در راستای ساخت خانه ای که در آن از فناوری های سبز و مواد بازیافت شده ساخته شده است، این زوج، قطعاتی از سقف خودروهای فرسوده و خاکستری رنگ را جمع آوری کرده و مورد استفاده قرار دادند.

سپس این قطعات در قطعات آجر مانندی بریده شده و برای تکمیل بخش بالایی و خارجی خانه مورد استفاده قرار گرفتند، این تکه های ماشینی ظاهری مانند سنگ را به دیوارهای این خانه بخشیده اند. بخشهای پایینی دیوارهای این خانه مسکونی نیز از پوست درخت صنوبری پوشانده شده که در واقع پسماند صنعت مبلمان در کارولینای شمالی بوده اند.

برق این خانه با کمک نور خورشید و سلولهای خورشیدی تامین می شود و در عین حال از سیستم پشتیبانی انرژی برخوردار است که تنها در هوای بارانی قابل دسترسی خواهد بود.

مواد به کار گرفته شده در ساخت این خانه از کمترین میزان مواد سمی برخوردار بوده و برای رنگ آمیزی در آن از رنگدانه های طبیعی زمینی و ترکیبات سویا استفاده شده است. همچنین مواد عایق کننده در این ساختمان از مواد سلولزی هستند. تمامی مبلمان خانه از چوبهای سالم پسماند صنایع مختلف در منطقه ساخته شده اند و کف چوبی خانه نیز با استفاده از صمغی گیاهی صیغل داده می شود.

 
 
 
 
Corp Executive Hotel Apartments نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Carlton Damascus نام هتل
SYRIA کشور
Damascus شهر
Oylum Park نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Red Sea Palace نام هتل
SAUDIARABIA کشور
Jeddah شهر
Royal Plaza نام هتل
هند کشور
Gangtok شهر
Vivanta by Taj - Fort Aguada, Goa نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Maizons Lakeview Resort نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Pousada de Sao Tiago Macau نام هتل
MACAU کشور
Macau شهر
Nagoya Tokyu نام هتل
JAPAN کشور
Nagoya شهر
Siam Society Hotel&Resort نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2637
    بازدید امروز 42801
    بازدید ماه 1566118
 
 
Scroll