slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

ساخت خانه‌ای مسکونی از زباله ها و اجسام دور ریختنی

1392/05/09

شاید این خانه شبیه به بسیاری از خانه های دیگری باشد که در سرتاسر جهان ساخته می شوند، با این همه کمی دقت نشان می دهد این خانه از ویژگی های منحصربه فردی برخوردار است.

بخش بالایی دیوارهای این خانه که توسط یک زوج به نام  مک گی طراحی و ساخته شده است، از ۱۰۰ قعطه سالم از سقف خودروهای فرسوده ساخته شده است، در راستای ساخت خانه ای که در آن از فناوری های سبز و مواد بازیافت شده ساخته شده است، این زوج، قطعاتی از سقف خودروهای فرسوده و خاکستری رنگ را جمع آوری کرده و مورد استفاده قرار دادند.

سپس این قطعات در قطعات آجر مانندی بریده شده و برای تکمیل بخش بالایی و خارجی خانه مورد استفاده قرار گرفتند، این تکه های ماشینی ظاهری مانند سنگ را به دیوارهای این خانه بخشیده اند. بخشهای پایینی دیوارهای این خانه مسکونی نیز از پوست درخت صنوبری پوشانده شده که در واقع پسماند صنعت مبلمان در کارولینای شمالی بوده اند.

برق این خانه با کمک نور خورشید و سلولهای خورشیدی تامین می شود و در عین حال از سیستم پشتیبانی انرژی برخوردار است که تنها در هوای بارانی قابل دسترسی خواهد بود.

مواد به کار گرفته شده در ساخت این خانه از کمترین میزان مواد سمی برخوردار بوده و برای رنگ آمیزی در آن از رنگدانه های طبیعی زمینی و ترکیبات سویا استفاده شده است. همچنین مواد عایق کننده در این ساختمان از مواد سلولزی هستند. تمامی مبلمان خانه از چوبهای سالم پسماند صنایع مختلف در منطقه ساخته شده اند و کف چوبی خانه نیز با استفاده از صمغی گیاهی صیغل داده می شود.

 
 
 
 
The Paul نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Graha Cakra Malang نام هتل
اندونزی کشور
Java-Jakarta شهر
The Residences at The Ritz-Carlton, Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
The Taj West End, Bangalore نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Lotus Hotel نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Samui Paradise Chaweng نام هتل
THAILAND کشور
KohSamuiandArea شهر
Avalon Courtyard نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Mandakini Palace Kanpur نام هتل
هند کشور
Kanpur شهر
Hard Rock Hotel & Casino نام هتل
MACAU کشور
Macau شهر
Ersan Resort & Spa نام هتل
TURKEY کشور
Bodrum شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 1053
    بازدید امروز 40172
    بازدید ماه 1331193
 
 
Scroll