slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

عجیب ترین جزایر دنیا!

1392/04/25

1) جزیره دوارمدتها قبل، یک کشتی باری یونانی چرخش یک شیء بزرگ در فاصله 1000 متر جلوتر از خود را شاهد بود. آنها فکر میکردند که آن یک هیولا بزرگ است و کاملا ترسیده بودند. پس از نزدیک شدن متوجه یک جزیره شدند که با سرعت بسیار سریع در حال چرخش است. در سریعترین حالت این جزیره در هر دقیقه یک دور میزند و در آرام ترین حالت هر 12 دقیقه یک دور میزند. چرا یک جزیره در اقیانوس باید خود را بچرخاند؟!محققین هنوز پاسخی برای آن پیدا نکرده اند.

2) جزیره ای که میتواند از وسط جدا و مجددا ادغام گردداین جزیره غیر معمول در اقیانوس آرام واقع شده است. گاهی اوقات این جزیره به دو قسمت تقسیم میشود ولی مجددا به طور خودکار تبدیل به یکی میشود. هیچ پیش بینی زمانی برای تقسیم و ادغام جزیره وجود ندارد.جدا بودن آنها حداقل 1-2 روز و گاهی اوقات 3-4 روز است و فاصله این دو قسمت از هم به 4 متر هم ممکن است برسد.

3) جزیره سمو: رسمور جزیره ای تنها در نزدیکی ساحل شرقی کانادا است. این جزیره بدون هیچ موجود زنده از قبیل حیوانات و گیاهان است. و تنها سنگ های سبز در نزدیکی جزیره وجود دارد. عجیب ترین چیز این است که هر زمان که یک کشتی به نزدیکی جزیره میرود قطب نمایش از کار میافتد! برخی مردم به آن جزیره مرگ مینامند

4) جزیره گریه : زمانی که نام این جزیره را میبینید احتمالا بدانید در مورد چه چیزی صحبت خواهد شد. بله، در این جزیره شما یک صدای گریه عجیب در طول روز و شب خواهید شنید. به نظر می رسد این صداها همیشه شنیده میشدند.بعضی اوقات صداها مانند ضجه و زاری کردن پرندگان است. تاریک، دلگیر و وحشتناک است. هرگاه یک کشتی از آنجا میگذرد مسافران آن احساس کنجکاوی و حیرت میکند اما تا کنون هیچ کس جرات رفتن به جزیره را نکرده است که به ما بگوید در آنجا چه میگذرد؟

 5) جزیره سفرکننده: دلیل عجیب بودن این جزیره چیست؟ این جزیره احتمالا پا دارد چون حرکت میکند! به خصوص وقتی که باد خیلی شدید می وزد مانند یک قایق که باز است جابجا میشود و از آنجا که باد در دریا روز و شب میوزد این جزیره در 200 سال گذشته 20 کیلومتر جابجا شده است.

 
 
 
 
Teluk Dalam Resort نام هتل
مالزی کشور
PangkorandPerak شهر
Lakehouse Cameron Highlands نام هتل
مالزی کشور
KuantanandPahang شهر
Club Hotel Rui Kaya نام هتل
TURKEY کشور
BelekArea شهر
Ceylan نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Conrad Tokyo نام هتل
JAPAN کشور
Tokyo شهر
Karat 87 نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Cleopatra Sud Princess Apart نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Godwin نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Ozkaymak Alaaddinn نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Vits, Nasik نام هتل
هند کشور
Nasik شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 407
    بازدید امروز 39231
    بازدید ماه 1324924
 
 
Scroll