slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

کلبه درختی به سبک هابیت‌ها

1394/07/15

این کلبه درختی زیبا به سبک هابیت ها ساخته و طراحی شده است. در تزئین و طراحی این کلبه درختی زیبا از علائم زبان اِلویش و یادگاری های دنیای هابیت ها استفاده شده است. برای مثال می توان به درب کوچک دایره ای کلبه درختی اشاره کرد که به شکلی هنرمندانه ساخته شده است.
 
برای ورود به این کلبه البته نیازی نیست که جادوگر، اِلف یا ترول باشید؛ کافی است پول آن را پرداخت کنید!

علاقه مندان به کتاب های ارباب حلقه های جی.آر.آر. تالکین و سه گانه مشهور پیتر جکسون می توانند با پرداخت هزینه ی مورد نظر مانند «بیلبو باگینزها» زندگی کنند. البته باید اعتراف کرد که این کلبه درختی از کلبه ساخته شده در فیلم به مراتب لوکس تر است.
 
این کلبه درختی حدودا در ارتفاع 5 متری از سطح زمین قرار دارد. این مهمانخانه در داکوتای جنوبی ساخته شده و طرح کلی آن برگرفته از «سرزمین میانی» (نام یکی از سرزمین هایی تخیلی ارباب حلقه ها) است.
 
کلبه درختی هابیت ها در منطقه «بلک هیلز» ساخته شده است. این منطقه از جذابیت گردشگری بالایی برخوردار است.  علاقه مندان به ارباب حلقه ها می توانند بسته ی «شتو دِسولِی» را رزرو کنند، زیرا کلبه درختی بخشی از این بسته محسوب می شود.
 
مساحت کلی کلبه درختی 37 متر مربع بوده که بین دو درخت کاج ساخته شده است. در این کلبه درختی، شومینه گازی، کولر، یخچال، تلویزیون و تختخواب تعبیه شده است. بازدیدکنندگان کلبه درختی هابیت ها می توانند هنگام آشپزی یا گردش در اتاق کفش های پشمی هابیت ها را پا کنند.
 
گفتنی است کلبه درختی هابیت ها و مجموعه شَتو دسولی در مجموع می تواند پذیرای 16 نفر باشد. مساحت کلبه شتو دسولی حدود 380 متر مربع است. این ساختمان از دو ساختمان مجزا تشکیل شده که حمام آب گرمِ آن خاطره ای ماندنی را برای شما تداعی خواهد کرد.
 
حداقل زمان اجاره این مجموعه سه شب است که نرخ آن در فصول مختلف با هم تفاوت دارد. هزینه اجاره هر شب در تابستان معادل 675 دلار (حدود دو میلیون و سیصد هزار تومان)، در زمستان 595 دلار (حدود دو میلیون تومان) و در زمان کریسمس نیز 650 دلار (حدود دو میلیون و دویست هزار تومان) است. این مبالغ می تواند در زمان برگزاری مراسم ویژه نظیر مسابقات موتورسواری اِسترجیس بالاتر هم برود.
 
آقای ماک می گوید که حدود 20 سال است که همراه با همسرش در این حرفه مشغول به کار است. او می گوید که برای ساخت کلبه درختی حدود 70 هزار دلار هزینه کرده اند و سعی کردند که آن را به شکل کلبه ی هابیت ها درآورند. او در آخر می گوید: «همه می توانند در هتل اقامت کنند، اما حالا دیگر همه دنبال یک تجربه منحصر به فرد هستند.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
 
Mitsui Garden Hiroshima نام هتل
JAPAN کشور
Hiroshima شهر
Resort Village Royal نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Al wadi Hotel نام هتل
OMAN کشور
Muscat شهر
Karia Princess نام هتل
TURKEY کشور
Bodrum شهر
Wow Bangkok Hotel نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Shangri-la Kathmandu نام هتل
NEPAL کشور
Kathmandu شهر
Hotel Sagar Plaza نام هتل
هند کشور
Pune شهر
Perla Mare Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Antalya شهر
Hari International نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Samui Orchid Resort نام هتل
THAILAND کشور
KohSamuiandArea شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 488
    بازدید امروز 51091
    بازدید ماه 1449364
 
 
Scroll