slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

کلبه درختی به سبک هابیت‌ها

1394/07/15

این کلبه درختی زیبا به سبک هابیت ها ساخته و طراحی شده است. در تزئین و طراحی این کلبه درختی زیبا از علائم زبان اِلویش و یادگاری های دنیای هابیت ها استفاده شده است. برای مثال می توان به درب کوچک دایره ای کلبه درختی اشاره کرد که به شکلی هنرمندانه ساخته شده است.
 
برای ورود به این کلبه البته نیازی نیست که جادوگر، اِلف یا ترول باشید؛ کافی است پول آن را پرداخت کنید!

علاقه مندان به کتاب های ارباب حلقه های جی.آر.آر. تالکین و سه گانه مشهور پیتر جکسون می توانند با پرداخت هزینه ی مورد نظر مانند «بیلبو باگینزها» زندگی کنند. البته باید اعتراف کرد که این کلبه درختی از کلبه ساخته شده در فیلم به مراتب لوکس تر است.
 
این کلبه درختی حدودا در ارتفاع 5 متری از سطح زمین قرار دارد. این مهمانخانه در داکوتای جنوبی ساخته شده و طرح کلی آن برگرفته از «سرزمین میانی» (نام یکی از سرزمین هایی تخیلی ارباب حلقه ها) است.
 
کلبه درختی هابیت ها در منطقه «بلک هیلز» ساخته شده است. این منطقه از جذابیت گردشگری بالایی برخوردار است.  علاقه مندان به ارباب حلقه ها می توانند بسته ی «شتو دِسولِی» را رزرو کنند، زیرا کلبه درختی بخشی از این بسته محسوب می شود.
 
مساحت کلی کلبه درختی 37 متر مربع بوده که بین دو درخت کاج ساخته شده است. در این کلبه درختی، شومینه گازی، کولر، یخچال، تلویزیون و تختخواب تعبیه شده است. بازدیدکنندگان کلبه درختی هابیت ها می توانند هنگام آشپزی یا گردش در اتاق کفش های پشمی هابیت ها را پا کنند.
 
گفتنی است کلبه درختی هابیت ها و مجموعه شَتو دسولی در مجموع می تواند پذیرای 16 نفر باشد. مساحت کلبه شتو دسولی حدود 380 متر مربع است. این ساختمان از دو ساختمان مجزا تشکیل شده که حمام آب گرمِ آن خاطره ای ماندنی را برای شما تداعی خواهد کرد.
 
حداقل زمان اجاره این مجموعه سه شب است که نرخ آن در فصول مختلف با هم تفاوت دارد. هزینه اجاره هر شب در تابستان معادل 675 دلار (حدود دو میلیون و سیصد هزار تومان)، در زمستان 595 دلار (حدود دو میلیون تومان) و در زمان کریسمس نیز 650 دلار (حدود دو میلیون و دویست هزار تومان) است. این مبالغ می تواند در زمان برگزاری مراسم ویژه نظیر مسابقات موتورسواری اِسترجیس بالاتر هم برود.
 
آقای ماک می گوید که حدود 20 سال است که همراه با همسرش در این حرفه مشغول به کار است. او می گوید که برای ساخت کلبه درختی حدود 70 هزار دلار هزینه کرده اند و سعی کردند که آن را به شکل کلبه ی هابیت ها درآورند. او در آخر می گوید: «همه می توانند در هتل اقامت کنند، اما حالا دیگر همه دنبال یک تجربه منحصر به فرد هستند.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
 
Maywood نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
Hostel 1632 نام هتل
PHILIPPINES کشور
MetroManila شهر
Novotel Centre نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
AbuDhabi شهر
Arabian Park نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Pacific Seoul نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Pratunam Park Hotel نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Kapila Business نام هتل
هند کشور
Pune شهر
Rihga Royal Hotel Kyoto نام هتل
JAPAN کشور
Kyoto شهر
Alinda نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Sheraton Chola نام هتل
هند کشور
Chennai(Madras) شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2681
    بازدید امروز 44886
    بازدید ماه 1492845
 
 
Scroll