slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

پروژه‌های شناور آینده

1394/01/26

قایق های جدید، هتل های جدید شناور، جزیره های مصنوعی جدید برای جذب مشتریان بیشتر در آینده توسط معماران جهان طراحی شده اند که مهم ترین آنها را در ادامه خبر مشاهده می کنید.

فیزالیا: پروژه ای که توسط معمار فرانسوی «ونسان کالبو» طراحی شده است.

 

 

«کوآدروفویل» توسط یک شرکت اسلوونیایی ساخته شده است؛ این وسیله نقلیه چیزی بین قایق و جت اسکی است و به طور کامل الکتریکی و سازگار با محیط زیست است؛ ساکت و آرام در امواج دریا یا رودخانه حرکت می کند؛ سرعت آن 40 کیلومتر در ساعت است.

 

 

«کریستال» هتلی به شکل دانه برف با 86 اتاق است، سقف آن کاملاً شفاف و شیشه ای است، مهمانان هتل می توانند با قایق به هتل بروند. قطر این هتل 120 متر است، توسط طراحان هلندی توسعه داده شده و برای اواخر سال 2016 برنامه ریزی شده است.

 

 

«آرک هتل» که به شکل یک نیمکره است و توسط معماران روس با الهام از کشتی نوح طراحی شده است؛ این هتل دارای پنل های خورشیدی و سیستم بازیابی آب باران است. مساحت این هتل 4500 مترمربع است. 

 

 

«کوآنتوم سیز» بزرگ ترین مجموعه ورزشی برروی آب است که در اواخر سال 2014 افتتاح شد؛ دارای آبگرم، مرکز تناسب اندام و غیره است.

این کشتی دارای زمین بسکتبال و حتی یک مدرسه سیرک است. مسافران می توانند 300 متر بالای سطح دریا امواج را تماشا کنند. این کشتی گنجایش 4180 مسافر را دارد و اتاق هایی برای استراحت تک نفره یا خانوادگی دارد.

 

 

این هتل با همکاری «دریدوکس وورد» و شرکت سوئیسی «بیگ اینوست کانسولت» برای دبی طراحی شده است. نیمی از گردشگران می توانند در طبقه فوقانی قدم زده و منظره دریا را مشاهده کنند و نیمی دیگر از گردشگران می توانند در اتاق ها استراحت کنند. این هتل دارای 21 اتاق در زیر سطح دریا است.

قسمتی از این هتل هفت متر بالاتر از دریا به حالت تعلیق قرار گرفته است که شامل رستوران، استخر، باغ های گرمسیری و قسمتی برای قرارگرفتن هلی کوپتر در نظر گرفته شده است.

 

 

«سی مور پاول» شرکت معماری لندن پروژه «ایرکروز» را توسعه داده است؛ این ساخت و ساز بین آسمان و دریا قرار گرفته است. این هتل 265 متر ارتفاع  و ظرفیت 100 مسافر دارد؛ توسط انرژی خورشیدی و مخازن هیدروژن قادر به حرکت است، سرعت این هتل از 100 تا 150 کیلومتر خواهد بود.

 

 

«ونسان کالبو» معمار جوان فرانسوی شهری شناور به شکل یک نیلوفر غول پیکر طراحی کرده است که گنجایش 50 هزار نفر دارد، این شهر شناور دارای پوشش گیاهی است و توسط باد، خورشید، آب و زیست توده (یکی از منابع عمده در میان انواع منابع انرژی های نو) انرژی کسب می کند.

 


 
 
 
 
The Federal Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
Al Sondos Suites By Le Meridien نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Vabien II نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Ramanashree Hotel نام هتل
هند کشور
Mysore شهر
Bellevue Garden Hotel نام هتل
JAPAN کشور
Osaka شهر
The Kensington Stars Hotel نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Sokcho شهر
Copthorne Dubai نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Acra نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
Imperial نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Royal Ascot نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 725
    بازدید امروز 40495
    بازدید ماه 1561676
 
 
Scroll