slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

هیجان‌انگیزترین و خطرناک ترين تاب جهان

1393/04/04

اگر فکر می کنید تاب سواری تنها مختص کودکان است شاید بهتر باشد طرز فکرتان را تغییر داده و از دیدی دیگر به آن بنگرید. در این مطلب قصد داریم شما را با خطرناک و در عین حال مهیج ترین تاب جهان آشنا کنیم. گفته می شود سواری با این تاب سفری به پایان جهان یا پایان حیات شماست. این تاب که از کازا دل آربول آویخته شده ، برفراز دره ای عمیق قرار گرفته و توجه بسیاری از عاشقان ماجراجویی و خطر را به خود جلب نموده است.
خانه درختی که در تصویر مشاهده می کنید در واقع یک ایستگاه لرزه نگاری است، خانه ای کوچک که روی درخت و درست در لبه یک دره عمیق ساخته شده است. از این نقطه می توان دیدی عالی به منطقه کوردیلرا و همین طور آتشفشان فعال تانگوراهوا داشت. اما برای عاشقان آدرنالین این نقطه بهشتی به یاد ماندنی است. دوست داران ورزش پیاده روی که به سمت چشم اندازهای زیبا یا همان بلاویستا حرکت می کنند در طول مسیر سری هم به این نقطه می زنند تا برای لحظاتی به سوی ابدیت تاب سواری کنند. این تجربه مخصوصا زمانی که ابرها محیط اطراف تان را احاطه کرده اند جالب تر می شود.
این تاب شبیه به هر تاب دیگری بوده و از یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده، تنها فرقش در این است که در ارتفاع 2.600 متری از سطح دریا قرار گرفته است. هیچ کمربند ایمنی در کار نیست تا شما را از افتادن به اعماق دره زیر پای تان نجات دهد. هرچند مسافران شجاع شانس خود را امتحان کرده و از این تجربه مفرح و هیجان انگیز لذت می برند. قطعا چنین تجربه ای ارزش یکبار آزمودن را دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Clark Shelter نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Swastika Bungalow نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
Sun Village نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Parkland Green Valley نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Singh's International نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Roulette Apt 3* Side نام هتل
TURKEY کشور
SideArea شهر
Conrad Maldives Rangali Island نام هتل
MALDIVES کشور
Maldives شهر
Kempinskin Hotel-Mall of the Emirates نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Hometel Harinagar نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Yeni Acun Apart Hotel نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 4709
    بازدید امروز 26133
    بازدید ماه 1010408
 
 
Scroll