slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

هیجان‌انگیزترین و خطرناک ترين تاب جهان

1393/04/04

اگر فکر می کنید تاب سواری تنها مختص کودکان است شاید بهتر باشد طرز فکرتان را تغییر داده و از دیدی دیگر به آن بنگرید. در این مطلب قصد داریم شما را با خطرناک و در عین حال مهیج ترین تاب جهان آشنا کنیم. گفته می شود سواری با این تاب سفری به پایان جهان یا پایان حیات شماست. این تاب که از کازا دل آربول آویخته شده ، برفراز دره ای عمیق قرار گرفته و توجه بسیاری از عاشقان ماجراجویی و خطر را به خود جلب نموده است.
خانه درختی که در تصویر مشاهده می کنید در واقع یک ایستگاه لرزه نگاری است، خانه ای کوچک که روی درخت و درست در لبه یک دره عمیق ساخته شده است. از این نقطه می توان دیدی عالی به منطقه کوردیلرا و همین طور آتشفشان فعال تانگوراهوا داشت. اما برای عاشقان آدرنالین این نقطه بهشتی به یاد ماندنی است. دوست داران ورزش پیاده روی که به سمت چشم اندازهای زیبا یا همان بلاویستا حرکت می کنند در طول مسیر سری هم به این نقطه می زنند تا برای لحظاتی به سوی ابدیت تاب سواری کنند. این تجربه مخصوصا زمانی که ابرها محیط اطراف تان را احاطه کرده اند جالب تر می شود.
این تاب شبیه به هر تاب دیگری بوده و از یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده، تنها فرقش در این است که در ارتفاع 2.600 متری از سطح دریا قرار گرفته است. هیچ کمربند ایمنی در کار نیست تا شما را از افتادن به اعماق دره زیر پای تان نجات دهد. هرچند مسافران شجاع شانس خود را امتحان کرده و از این تجربه مفرح و هیجان انگیز لذت می برند. قطعا چنین تجربه ای ارزش یکبار آزمودن را دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Albatros Hotel Premier نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
The Chancery نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Chaweng Cabana Resort نام هتل
THAILAND کشور
KohSamuiandArea شهر
Burcu Kaya Cave Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Cappadocia شهر
Centro نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Emerald Hotel Bangkok نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Three Star نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Mandala Spa And Villas نام هتل
PHILIPPINES کشور
BoracayIsland شهر
Ashraya International نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
Eyfel نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 3346
    بازدید امروز 23591
    بازدید ماه 929730
 
 
Scroll