slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

هیجان‌انگیزترین و خطرناک ترين تاب جهان

اگر فکر می کنید تاب سواری تنها مختص کودکان است شاید بهتر باشد طرز فکرتان را تغییر داده و از دیدی دیگر به آن بنگرید. در این مطلب قصد داریم شما را با خطرناک و در عین حال مهیج ترین تاب جهان آشنا کنیم. گفته می شود سواری با این تاب سفری به پایان جهان یا پایان حیات شماست. این تاب که از کازا دل آربول آویخته شده ، برفراز دره ای عمیق قرار گرفته و توجه بسیاری از عاشقان ماجراجویی و خطر را به خود جلب نموده است.
خانه درختی که در تصویر مشاهده می کنید در واقع یک ایستگاه لرزه نگاری است، خانه ای کوچک که روی درخت و درست در لبه یک دره عمیق ساخته شده است. از این نقطه می توان دیدی عالی به منطقه کوردیلرا و همین طور آتشفشان فعال تانگوراهوا داشت. اما برای عاشقان آدرنالین این نقطه بهشتی به یاد ماندنی است. دوست داران ورزش پیاده روی که به سمت چشم اندازهای زیبا یا همان بلاویستا حرکت می کنند در طول مسیر سری هم به این نقطه می زنند تا برای لحظاتی به سوی ابدیت تاب سواری کنند. این تجربه مخصوصا زمانی که ابرها محیط اطراف تان را احاطه کرده اند جالب تر می شود.
این تاب شبیه به هر تاب دیگری بوده و از یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده، تنها فرقش در این است که در ارتفاع 2.600 متری از سطح دریا قرار گرفته است. هیچ کمربند ایمنی در کار نیست تا شما را از افتادن به اعماق دره زیر پای تان نجات دهد. هرچند مسافران شجاع شانس خود را امتحان کرده و از این تجربه مفرح و هیجان انگیز لذت می برند. قطعا چنین تجربه ای ارزش یکبار آزمودن را دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Alpha Genesis Hotel Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
Tourist Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Ankara شهر
Silla Goa Resort نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Limak Arcadia Golf نام هتل
TURKEY کشور
BelekArea شهر
Kleopatra Bebek نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
My Dream Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Priya Residency Hotel نام هتل
هند کشور
Hyderabad شهر
Windsor Suites Hotel نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Royal Castle نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Villa Fontaine Tokyo Mita نام هتل
JAPAN کشور
Tokyo شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2884
    بازدید امروز 37064
    بازدید ماه 1103681
 
 
Scroll