slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

هیجان‌انگیزترین و خطرناک ترين تاب جهان

1393/04/04

اگر فکر می کنید تاب سواری تنها مختص کودکان است شاید بهتر باشد طرز فکرتان را تغییر داده و از دیدی دیگر به آن بنگرید. در این مطلب قصد داریم شما را با خطرناک و در عین حال مهیج ترین تاب جهان آشنا کنیم. گفته می شود سواری با این تاب سفری به پایان جهان یا پایان حیات شماست. این تاب که از کازا دل آربول آویخته شده ، برفراز دره ای عمیق قرار گرفته و توجه بسیاری از عاشقان ماجراجویی و خطر را به خود جلب نموده است.
خانه درختی که در تصویر مشاهده می کنید در واقع یک ایستگاه لرزه نگاری است، خانه ای کوچک که روی درخت و درست در لبه یک دره عمیق ساخته شده است. از این نقطه می توان دیدی عالی به منطقه کوردیلرا و همین طور آتشفشان فعال تانگوراهوا داشت. اما برای عاشقان آدرنالین این نقطه بهشتی به یاد ماندنی است. دوست داران ورزش پیاده روی که به سمت چشم اندازهای زیبا یا همان بلاویستا حرکت می کنند در طول مسیر سری هم به این نقطه می زنند تا برای لحظاتی به سوی ابدیت تاب سواری کنند. این تجربه مخصوصا زمانی که ابرها محیط اطراف تان را احاطه کرده اند جالب تر می شود.
این تاب شبیه به هر تاب دیگری بوده و از یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده، تنها فرقش در این است که در ارتفاع 2.600 متری از سطح دریا قرار گرفته است. هیچ کمربند ایمنی در کار نیست تا شما را از افتادن به اعماق دره زیر پای تان نجات دهد. هرچند مسافران شجاع شانس خود را امتحان کرده و از این تجربه مفرح و هیجان انگیز لذت می برند. قطعا چنین تجربه ای ارزش یکبار آزمودن را دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Isla Boracay نام هتل
PHILIPPINES کشور
BoracayIsland شهر
Sadanand Regency نام هتل
هند کشور
Pune شهر
Jeju Pacific نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Jeju-Do شهر
Convenient Grand Hotel Suvarnabhumi نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Yel Holiday Resort نام هتل
TURKEY کشور
Fethiye-Oludeniz شهر
Pan Pacific Sonargaon نام هتل
BANGLADESH کشور
Dhaka شهر
Sara Residency نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
The Prem Residence نام هتل
THAILAND کشور
ChiangMai شهر
Anemon Aydin نام هتل
TURKEY کشور
Aydin شهر
Lotte Jeju نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Jeju-Do شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 659
    بازدید امروز 49628
    بازدید ماه 1362875
 
 
Scroll