slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

هیجان‌انگیزترین و خطرناک ترين تاب جهان

1393/04/04

اگر فکر می کنید تاب سواری تنها مختص کودکان است شاید بهتر باشد طرز فکرتان را تغییر داده و از دیدی دیگر به آن بنگرید. در این مطلب قصد داریم شما را با خطرناک و در عین حال مهیج ترین تاب جهان آشنا کنیم. گفته می شود سواری با این تاب سفری به پایان جهان یا پایان حیات شماست. این تاب که از کازا دل آربول آویخته شده ، برفراز دره ای عمیق قرار گرفته و توجه بسیاری از عاشقان ماجراجویی و خطر را به خود جلب نموده است.
خانه درختی که در تصویر مشاهده می کنید در واقع یک ایستگاه لرزه نگاری است، خانه ای کوچک که روی درخت و درست در لبه یک دره عمیق ساخته شده است. از این نقطه می توان دیدی عالی به منطقه کوردیلرا و همین طور آتشفشان فعال تانگوراهوا داشت. اما برای عاشقان آدرنالین این نقطه بهشتی به یاد ماندنی است. دوست داران ورزش پیاده روی که به سمت چشم اندازهای زیبا یا همان بلاویستا حرکت می کنند در طول مسیر سری هم به این نقطه می زنند تا برای لحظاتی به سوی ابدیت تاب سواری کنند. این تجربه مخصوصا زمانی که ابرها محیط اطراف تان را احاطه کرده اند جالب تر می شود.
این تاب شبیه به هر تاب دیگری بوده و از یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده، تنها فرقش در این است که در ارتفاع 2.600 متری از سطح دریا قرار گرفته است. هیچ کمربند ایمنی در کار نیست تا شما را از افتادن به اعماق دره زیر پای تان نجات دهد. هرچند مسافران شجاع شانس خود را امتحان کرده و از این تجربه مفرح و هیجان انگیز لذت می برند. قطعا چنین تجربه ای ارزش یکبار آزمودن را دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Hotel 81 Osaka نام هتل
SINGAPORE کشور
Singapore شهر
New Otani Osaka نام هتل
JAPAN کشور
Osaka شهر
The Spring Hotel نام هتل
هند کشور
Chennai(Madras) شهر
A's Holiday Resort نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Neelam The Grand نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Kervansaray Lara نام هتل
TURKEY کشور
Antalya شهر
Bandra Residency نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Yong An نام هتل
چین کشور
BeijingPeking شهر
Gloria Verde Resort نام هتل
TURKEY کشور
BelekArea شهر
River Kwai Village Hotel (Jungle Resort) نام هتل
THAILAND کشور
Kanchanaburi-Central شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2666
    بازدید امروز 42849
    بازدید ماه 1566166
 
 
Scroll