slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

مکانهای شگفت انگیز جهان

1393/03/21

در طبیعت عجایب گوناگونی وجود دارد که بسیاری از آن ها کشف شده اند که باعث هجوم توریست ها به این مناطق شده است ولی همچنان مناطقی دردنیا باقی مانده که کمتر شناخته شده اند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، هر جا که انسان ها پا گذاشته اند، طبیعت صفت بکر بودن خود را از دست داده اما مناطقی که کمتر در طبیعت شناخته شده اند کمتر هم آسیب دیده اند. این مناطق دارای زیبایی ها و شگفتی های خاص خودشان هستند ولی انسانهای معدودی قدم به آن گذاشته اند.

 

 

منطقه صحرایی در مراکش قرار دارد که به خاطر تپه های شنی که دارد بسیار زیبا و البته تا حدی معروف شده است. در این صحرا همیشه بادهایی در جریان هستند که تپه ماهورها را چابه جا می کنند و البته وسعت 22 کیلومتری آن باعث شده است که شن بسیاری در این منطقه باشد و البته برخی از تپه های شنی آن به 150 متر ارتفاع نیز می رسد که در کمتر صحرایی می توان آن را دید.

 

 

یکی از زیباترین و همچنین شگفت انگیزترین مرداب های دنیا را می توانید دربرزیل پیدا کنید. این مرداب به عنوان بزرگترین در دنیا شناخته می شود اما طبیعت آن خیلی مورد تجاوز انسان ها قرار نگرفته است. این منطقه دارای نیلوفرهای آبی بسیار بزرگ و همچنین گل های حشره خوار متفاوت است.

 

 

دره ای در شیلی قرار دارد که مردم محلی از آن به نام منظره ای از ماه روی زمین یا می کنند. این منطقه که با نام " Valle de la Luna" شناخته می شود دارای زمینی سفید رنگ و همچنین پستی بلندی هایی به شکل سطح ماه است. بسیاری از محققان بر این عقیده هستند که این منطقه در گذشته دریاچه ای بوده است که ناگهان خشک شده.

 

 

دره ای در پرو قرار دارد که دوبرابر "گراند کنیون" عمق دارد و همچنان نیز خالی از سکنه است. این دره در گذشته محلی برای شکارهای اینکاها بوده است و البته این روزها به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است که با توجه به زیبایی خارق العاده استقبالی از آن نشده است. این روزها در نزدیکی این دره آب گرم هایی نیز کشف شده است که می تواند راه خوبی برای جذب توریست ها باشد.

 

 

یکی از عجایب طبیعی دنیا دره ای در چین است که به دره "نه روستا" معروف شده است. این دره به علت حضور نه روستای تبتی در دل خودش به این اسم نامگذاری شده است و البته داخل دره مملو از رودخانه های متفاوت و زیبا است که در کاز هم جاری هستند. این منطقه به تازگی وارد کتاب عجایب طبیعی دنیا شده است و محافظت خاصی از آن می شود.

 

 

یکی از عجیبترین جنگل های دنیا را می توانید در ماداگاسکار پیدا کنید جایی که یک منطقه به وسیله سنگ های ایستاده پوشیده شده اند و جنگلی از سنگ ها را ایجاد کرده اند. این منطقه در ماداگاسکار بسیار شناخته شده است ولی دردنیا توجه کمتری به آن می شود. این جنگ با اینکه تمام از سنگ درست شده است اما زیستگاه حیوانات و پرندگان متفاوتی است.

 
 
 
 
Holiday Inn Sendai نام هتل
JAPAN کشور
Sendai شهر
Aska Buket نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Tiger Moon Resort نام هتل
هند کشور
Ranthambhore شهر
Aksan نام هتل
TURKEY کشور
Izmir شهر
Seal Of Star نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Villa Goesa نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Rajapruek Samui Resort نام هتل
THAILAND کشور
KohSamuiandArea شهر
Riviera Apart نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Prince Sakura Tower Tokyo نام هتل
JAPAN کشور
Tokyo شهر
Sendai Royal Park نام هتل
JAPAN کشور
Sendai شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 548
    بازدید امروز 51233
    بازدید ماه 1449506
 
 
Scroll