slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

اجاره ی یک کشور فقط با شبی 40 هزار پوند

1393/03/17

در این دهکده ی قرون وسطایی ۱۱ ساختمان سنگی در حال فرو ریختن وجود دارد که در میان آنها یک کلیسای مخروبه مربوط به قرن ۱۳ و دو خانه ی چوپانی جلب نظر می کند.
مسیحیانی که مایلند عید پاک امسالشان را کمی متفاوت با سالهای پیش بگذرانند، می توانند ۴۰ هزار دلار بدهند و کل کشور لیختن اشتاین را یک شب اجاره کنند.
مقامات لیختن اشتاین تصمیم دارند این کشور کوچک محصور شده در خشکی را اجاره دهند. این کشور کوچک، بین اتریش و سوئیس، ظرفیت پذیرش ۱۵۰ مهمان را دارد.
کسانی که به این کشور سفر می کنند، محوطه ای را مخصوص به خود خواهند داشت و حتی می توانند پلیس این کشور را به خدمت بگیرند، اگرچه این کشور کوچک یکی از امن ترین کشورها به لحاظ میزان جرم و جنایت است.
پارلمان لیختن اشتاین طی مراسمی به  صاحبان موقت و جدید این کشور به صورت نمادین کلیدی اهدا می کند تا بتوانند وارد ملک تازه شان شوند.
اگرچه حداقل مدت اقامت در این کشور دو شب تعیین شده است، اما ساکنان جدید مهمان شاهزاده ی لیختن اشتاین می شوند، اسکی می کنند و می توانند شام مجللی را مشرف به قلعه ی فادوتس، پایتخت این کشور، صرف کنند.
از دیگر تفریحاتی که مالکان موقت لیختن اشتاین به آن می پردازند، سورتمه سواری، آتش بازی و کالسگه سواری در سطح شهر فادوتس است.
شرکت ایر بی ان بی ، مجری این طرح، هدف از این کار را  تماس و ارتباط مردم با یکدیگر اعلام کرده است. برای کسانی که خرید را به هر چیز دیگر ترجیح می دهند، دهکده ای در ایتالیا نظر گرفته شده که قیمت کل ساختمان های آن ۴۸۵ هزار پوند معادل قیمت یک آپارتمان یک خوابه در یکی از مناطق لندن است.

 
 
 
 
Acra نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
Matahari Terbit Bali نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
Shree Ram International نام هتل
هند کشور
Jodhpur شهر
Novotel Ambassador Doksan Seoul نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Hearton Shinsaibashi نام هتل
JAPAN کشور
Osaka شهر
Club Dizalya نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Crown Regency Residences Davao City نام هتل
PHILIPPINES کشور
Davao شهر
Heritage Hotels Sathorn نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Melita نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
Rambuttri Village Inn & Plaza نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 1259
    بازدید امروز 39769
    بازدید ماه 1285626
 
 
Scroll