slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

اجاره ی یک کشور فقط با شبی 40 هزار پوند

1393/03/17

در این دهکده ی قرون وسطایی ۱۱ ساختمان سنگی در حال فرو ریختن وجود دارد که در میان آنها یک کلیسای مخروبه مربوط به قرن ۱۳ و دو خانه ی چوپانی جلب نظر می کند.
مسیحیانی که مایلند عید پاک امسالشان را کمی متفاوت با سالهای پیش بگذرانند، می توانند ۴۰ هزار دلار بدهند و کل کشور لیختن اشتاین را یک شب اجاره کنند.
مقامات لیختن اشتاین تصمیم دارند این کشور کوچک محصور شده در خشکی را اجاره دهند. این کشور کوچک، بین اتریش و سوئیس، ظرفیت پذیرش ۱۵۰ مهمان را دارد.
کسانی که به این کشور سفر می کنند، محوطه ای را مخصوص به خود خواهند داشت و حتی می توانند پلیس این کشور را به خدمت بگیرند، اگرچه این کشور کوچک یکی از امن ترین کشورها به لحاظ میزان جرم و جنایت است.
پارلمان لیختن اشتاین طی مراسمی به  صاحبان موقت و جدید این کشور به صورت نمادین کلیدی اهدا می کند تا بتوانند وارد ملک تازه شان شوند.
اگرچه حداقل مدت اقامت در این کشور دو شب تعیین شده است، اما ساکنان جدید مهمان شاهزاده ی لیختن اشتاین می شوند، اسکی می کنند و می توانند شام مجللی را مشرف به قلعه ی فادوتس، پایتخت این کشور، صرف کنند.
از دیگر تفریحاتی که مالکان موقت لیختن اشتاین به آن می پردازند، سورتمه سواری، آتش بازی و کالسگه سواری در سطح شهر فادوتس است.
شرکت ایر بی ان بی ، مجری این طرح، هدف از این کار را  تماس و ارتباط مردم با یکدیگر اعلام کرده است. برای کسانی که خرید را به هر چیز دیگر ترجیح می دهند، دهکده ای در ایتالیا نظر گرفته شده که قیمت کل ساختمان های آن ۴۸۵ هزار پوند معادل قیمت یک آپارتمان یک خوابه در یکی از مناطق لندن است.

 
 
 
 
Hiroshima Intelligent Annex نام هتل
JAPAN کشور
Hiroshima شهر
Atli نام هتل
TURKEY کشور
Kusadasi شهر
Delphin Palace De Luxe نام هتل
TURKEY کشور
Antalya شهر
Limak Limra نام هتل
TURKEY کشور
KemerArea شهر
Lanson Place, Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
Park نام هتل
SYRIA کشور
Aleppo شهر
The Linden Suites نام هتل
PHILIPPINES کشور
MetroManila شهر
Galway Beach نام هتل
SRILANKA کشور
ColomboandSouthWestCoast شهر
Samui Cliff View Resort & Spa نام هتل
THAILAND کشور
KohSamuiandArea شهر
Executives Hotel نام هتل
SAUDIARABIA کشور
Riyadh شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 1100
    بازدید امروز 49087
    بازدید ماه 1486068
 
 
Scroll