slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

اجاره ی یک کشور فقط با شبی 40 هزار پوند

1393/03/17

در این دهکده ی قرون وسطایی ۱۱ ساختمان سنگی در حال فرو ریختن وجود دارد که در میان آنها یک کلیسای مخروبه مربوط به قرن ۱۳ و دو خانه ی چوپانی جلب نظر می کند.
مسیحیانی که مایلند عید پاک امسالشان را کمی متفاوت با سالهای پیش بگذرانند، می توانند ۴۰ هزار دلار بدهند و کل کشور لیختن اشتاین را یک شب اجاره کنند.
مقامات لیختن اشتاین تصمیم دارند این کشور کوچک محصور شده در خشکی را اجاره دهند. این کشور کوچک، بین اتریش و سوئیس، ظرفیت پذیرش ۱۵۰ مهمان را دارد.
کسانی که به این کشور سفر می کنند، محوطه ای را مخصوص به خود خواهند داشت و حتی می توانند پلیس این کشور را به خدمت بگیرند، اگرچه این کشور کوچک یکی از امن ترین کشورها به لحاظ میزان جرم و جنایت است.
پارلمان لیختن اشتاین طی مراسمی به  صاحبان موقت و جدید این کشور به صورت نمادین کلیدی اهدا می کند تا بتوانند وارد ملک تازه شان شوند.
اگرچه حداقل مدت اقامت در این کشور دو شب تعیین شده است، اما ساکنان جدید مهمان شاهزاده ی لیختن اشتاین می شوند، اسکی می کنند و می توانند شام مجللی را مشرف به قلعه ی فادوتس، پایتخت این کشور، صرف کنند.
از دیگر تفریحاتی که مالکان موقت لیختن اشتاین به آن می پردازند، سورتمه سواری، آتش بازی و کالسگه سواری در سطح شهر فادوتس است.
شرکت ایر بی ان بی ، مجری این طرح، هدف از این کار را  تماس و ارتباط مردم با یکدیگر اعلام کرده است. برای کسانی که خرید را به هر چیز دیگر ترجیح می دهند، دهکده ای در ایتالیا نظر گرفته شده که قیمت کل ساختمان های آن ۴۸۵ هزار پوند معادل قیمت یک آپارتمان یک خوابه در یکی از مناطق لندن است.

 
 
 
 
Lake Palace Nahargarh نام هتل
هند کشور
Udaipur شهر
Sarina نام هتل
BANGLADESH کشور
Dhaka شهر
Grand Hilton Seoul hotel نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Induruwa Beach Resort نام هتل
SRILANKA کشور
ColomboandSouthWestCoast شهر
The Oakwood نام هتل
هند کشور
Pune شهر
The corinthians نام هتل
هند کشور
Pune شهر
Intercontinental نام هتل
CAMBODIA کشور
PhnomPenh-Central شهر
Grand Sartaj نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Dhow Palace نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Alit's Beach Bungalow نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 499
    بازدید امروز 40464
    بازدید ماه 1560792
 
 
Scroll