slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

بازاری عجیب در چین برای همسریابی

1393/03/04

همسریابی یکی از مشکلاتی است که در تمام دنیا دیده می شود. در کشورهایی که جمعیت آن ها بسیار زیاد است این مشکل بیش از دیگر نقاط دنیا دیده می شود. یکی از این کشورها که جمعیت آن همیشه رکوردشکن بوده است "چین" نام دارد!

چینی ها برای حل مشکلات همسریابی حرکتی عجیب انجام داده اند. در این روش جدید والدینی که فرزندان دم بخت دارند آگهی هایی را تنظیم کرده و به یکی از پارک های بزرگ شانگهای می روند تا مراسم همسریابی با آگهی را انجام دهند.

هر شنبه و یکشنبه و تحت هر شرایطی که باشد والدین به این پارک می آیند و اگهی فرزندشان که شامل اسم و نام خانوادگی به همراه میزان در آمد است روی دیوار می چسبانند تا والدین دیگر یا افرادی که خواهان ازدواج هستند آن را خوانده و برای ازدواج تصمیم گیری کنند.

در آخر هفته ها این پارک مملو از کاغذهای تبلیغاتی است که جوانان دم بخت را نشان می دهد. به هرکجای این پارک که نگاه کنید از درختان تا دیوارها پوشیده از کاغذهای مختلف است که با اعداد واسامی پر شده اند.

این مکان به "بازارهمسریابی" هم معروف شده است و جالب اینجاست که تا به حال زوج های بسیاری به همین صورت با هم ملاقات کرده و زندگی تشکیل داده اند. والدین چینی اعتقاد دارند فرزندانشان بیش از حد سرگرم کار هستند و زمان برای یافتن بهترین همسر ندارند.

 

 


 
 
 
 
Hotel Capital نام هتل
TURKEY کشور
Ankara شهر
C. Sunay Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
Galata Istanbul نام هتل
TURKEY کشور
Istanbul شهر
The Benoa Beach Front Villas and Spa نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
Elvino Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Bodrum شهر
Pearl Plaza نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Nongshim Hotel & Spa نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Pusan شهر
Sejong نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Divan Hotel Antalya نام هتل
TURKEY کشور
Antalya شهر
Newtons Manor نام هتل
هند کشور
Jodhpur شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 759
    بازدید امروز 49778
    بازدید ماه 1363025
 
 
Scroll