slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

زیباترین پیست های اسکی

1393/02/20

در بسياري از كشورهاي جهان يكي از بزرگ ترين تفريح هاي مردم در فصل سرد، زدن به دل برف و يخ است! اگرچه خيلي ها دل خوشي از سرما و يخبندان ندارند اما حقيقت اين است كه از سرما و برف و يخبندان استفاده هاي ديگري نيز مي توان داشت: اسكيت روي يخ يكي از همين استفاده هاست. در مطلب زير با هشت زمين يخ زده اي آشنا مي شويد كه اسكيت بازان زيادي را به خود مي بينند و زیبایی خاصی دارند.

Banff Lake Louise كانادا

 

 

 هيچ جاي تعجب نيست كه «كانادا» با آب و هواي فوق العاده سردش، زمين هاي اسكيت روي يخ زيبايي داشته باشد. درواقع يكي از زيباترين زمين هاي اسكيت به اين كشور تعلق دارد. اين زمين همواره ميزبان كانادايي هاي بسياري است كه براي گذراندن بخشي از اوقات خود به آن هجوم مي آورند. اطراف درياچه «لوئيس» را كوه هاي سربه فلك كشيده احاطه كرده اند.

Vienna Ice Dream اتريش ـ وين

 

 

 «اتريش» يكي از كشورهاي غرب اروپاست. اين كشور از شمال با كشورهاي «آلمان» و «جمهوري چك»، از شرق با كشورهاي «اسلوواكي» و «مجارستان»، از جنوب با كشورهاي «ايتاليا» و «اسلووني» و از غرب با كشورهاي «سوئيس» و «ليختنشتاين» هم مرز است. رشته كوه هاي آلپ شرقي بخش زيادي از اين كشور را در خود گرفته اند. Vienna Ice Dream يكي از مشهورترين زمين هاي اسكيت اين كشور است.

Red Square Rink روسيه ـ مسكو

 

 

 «روسيه» يكي ديگر از كشورهاي سردسير جهان است. همواره و با شروع فصل زمستان در اخبار هواشناسي شبكه هاي خبري جهان همواره مي توان نام روسيه و سرماي وحشتناك بعضي از مناطق آن را ديد. درجه برودت هوا در برخي مناطق روسيه همچون منطقه «اويمياكون» به 53 درجه زيرصفر نيز مي رسد. اما سرما در روسيه مزايايي هم دارد و يكي از آنها پيست زيباي Red Square Rink است.

Rockefeller Center ايالات متحده آمريكا ـ نيويورك

 

 

 يكي ديگر از زيباترين زمين هاي اسكيت روي يخ دنيا در «نيويورك» واقع شده است. اين زمين اسكيت هر روز از ساعت هشت و 30 دقيقه بامداد درهاي خود را به روي مراجعان مي گشايد و تا نيمه شب نيز پذيراي كساني است كه از طرفداران اسكيت روي يخ محسوب مي شوند. «راكفلر سنتر» ـ كه اين زمين اسكيت در آنجا قرار دارد ـ مجموعه اي از ۱۹ ساختمان تجاري و اداري در ميداني در محله منهتن است.

Shichahai چين ـ بي جينگ

 

 

 درياچه Shichahai از سه درياچه متصل به هم تشكيل شده است: درياچه «Qianhai»، درياچه «Houhai» و درياچه «Xihai». اين درياچه را ساختمان هاي تاريخي محاصره كرده اند و پيست بيروني آن با همه وسايل موردنياز اسكيت مجهز شده است. بليت اين زمين در روزهاي عادي 80 سنت و آخرهفته و روزهاي تعطيل يك دلار و 60 سنت است.

Eiffel Tower Ice Rink فرانسه ـ پاريس

 

 

پيست اسكيت روي يخ پاريس امسال به دليل نوسازي و تعميرات طبقه نخست برج ايفل بسته شده است اما سال آينده ميلادي اين زمين اسكيت دوباره بازگشايي خواهد شد. اين زمين اسكيت در حدود 60 متر بالاتر از Champs de Mars قرارگرفته و بخشي از هزينه ورودي برج ايفل به اين زمين اختصاص دارد. اين پيست از سال 1969 ميلادي آغاز به كار كرده و يك بار در سال 2004 ميلادي نيز بازسازي شده است.

 
 
 
 
Media Rotana نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Grand Prince New Takanawa نام هتل
JAPAN کشور
Tokyo شهر
Diwangkara Holiday Villa Beach Resort & Spa نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
Lalit Laxmi Vilas Palace نام هتل
هند کشور
Udaipur شهر
Shangri-La Hotel Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
I-Residence Hotel نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
Emperor Macau نام هتل
MACAU کشور
Macau شهر
Albatros نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Palmiye Hotel نام هتل
TURKEY کشور
SideArea شهر
Gloria نام هتل
QATAR کشور
Doha شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 1400
    بازدید امروز 29781
    بازدید ماه 1232614
 
 
Scroll