slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

توانایی های عجیب عنکبوت ها

1392/12/26

عنکبوت جانور شکارگری است با بدنی دو بخشی که هشت پا دارد. عنکبوت ها فاقد بخش های جوندهٔ دهان و بال اند. در این مطلب نگاهی داریم به تعدادی از قدرت های عنکبوت که شاید کمتر با آن ها آشنا باشید و کمتر در مورد آن ها بحث شده است.

مجسمه سازی
یکی از جالب ترین ویژگی های یک عنکبوت این است که می تواند به راحتی از روی خودش یک مدل بسازد. معمولا عنکبوت ها اینکار را برای ترساندن دیگران یا حتی رزرو کردن جا برای خودشان انجام می دهند. این عنکبوت ها همچنین کمتر توسط شکارچیان شکار می شوند زیرا بیشتر شکارچیان به دام این تله ها گرفتار می شوند.

 

 

 تارهای میان دست
شاید دیده باشید که یک عنکبوت به راحتی به صورت وارونه از تارهایش آویزان می شود. اما شاید به این نکته دقت نکرده باشید که در لا به لای دستانش نیز تارهایی می تند. این روش برای عنکبوت ها به عنوان یک وسیله شکار شناخته می شود. در طبیعت عنکبوت ها از این روش برای غافلگیر کردن حشرات استفاده می کنند و به راحتی آن ها را شکار می کنند.

 

 

تبلیغات کاذب
این روش نیز یکی دیگراز روش های شکار درعنکبوت ها است. در این روش عنکبوت ها با استفاده از تارهایشان و هنری که دارند، تله هایی به شکل گل برای حشرات ایجاد میکنند. عنکبوت ها بیشتر از این روش در محل هایی مانند باغچه ها استفاده می کنند و منتظر اشتباه یک حشره می مانند.

 

 

 شلیک تار
یکی از عجیب ترین قدرت های عنکبوت ها شلیک کردن تار است. آنها بیشتر برای دفاع از تارهایشان و یا برای شکار از این روش استفاده می کنند. همانطور که می دانید عنکبوت ها غدد تاری در پشت بدنشان دارند اما این گلوله ها را توسط دهانشان پرتاب می کنند.

 

 

 عنکبوت های چتر باز
یکی از جالب ترین ویژگی های عنکبوت ها قدرت پرواز آن ها است. شاید به نظر شما عجیب باشد اما عنکبوت ها قادرند با استفاده از نوع خاصی از تار چترهایی برای خودشان ایجاد کنند. این تارهای می توانند جریان باد را به دام اندازند و همراه آن کیلومترها سفر کنند.

 


 
 
 
 
Silic Rest نام هتل
هند کشور
Bangalore شهر
London Crown 2 Hotel Apartment نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Gumbet Cove نام هتل
TURKEY کشور
Bodrum شهر
Silver Ferns نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Imperial Palace (I) نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Ramee Suites 1 Apartment نام هتل
BAHRAIN کشور
Bahrain شهر
Tegal Sari Accommodation نام هتل
اندونزی کشور
Bali شهر
Ok International نام هتل
هند کشور
Varanasi شهر
Vivanta by Taj - Fort Aguada, Goa نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Anggun Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 430
    بازدید امروز 39280
    بازدید ماه 1324972
 
 
Scroll