slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

توانایی های عجیب عنکبوت ها

1392/12/26

عنکبوت جانور شکارگری است با بدنی دو بخشی که هشت پا دارد. عنکبوت ها فاقد بخش های جوندهٔ دهان و بال اند. در این مطلب نگاهی داریم به تعدادی از قدرت های عنکبوت که شاید کمتر با آن ها آشنا باشید و کمتر در مورد آن ها بحث شده است.

مجسمه سازی
یکی از جالب ترین ویژگی های یک عنکبوت این است که می تواند به راحتی از روی خودش یک مدل بسازد. معمولا عنکبوت ها اینکار را برای ترساندن دیگران یا حتی رزرو کردن جا برای خودشان انجام می دهند. این عنکبوت ها همچنین کمتر توسط شکارچیان شکار می شوند زیرا بیشتر شکارچیان به دام این تله ها گرفتار می شوند.

 

 

 تارهای میان دست
شاید دیده باشید که یک عنکبوت به راحتی به صورت وارونه از تارهایش آویزان می شود. اما شاید به این نکته دقت نکرده باشید که در لا به لای دستانش نیز تارهایی می تند. این روش برای عنکبوت ها به عنوان یک وسیله شکار شناخته می شود. در طبیعت عنکبوت ها از این روش برای غافلگیر کردن حشرات استفاده می کنند و به راحتی آن ها را شکار می کنند.

 

 

تبلیغات کاذب
این روش نیز یکی دیگراز روش های شکار درعنکبوت ها است. در این روش عنکبوت ها با استفاده از تارهایشان و هنری که دارند، تله هایی به شکل گل برای حشرات ایجاد میکنند. عنکبوت ها بیشتر از این روش در محل هایی مانند باغچه ها استفاده می کنند و منتظر اشتباه یک حشره می مانند.

 

 

 شلیک تار
یکی از عجیب ترین قدرت های عنکبوت ها شلیک کردن تار است. آنها بیشتر برای دفاع از تارهایشان و یا برای شکار از این روش استفاده می کنند. همانطور که می دانید عنکبوت ها غدد تاری در پشت بدنشان دارند اما این گلوله ها را توسط دهانشان پرتاب می کنند.

 

 

 عنکبوت های چتر باز
یکی از جالب ترین ویژگی های عنکبوت ها قدرت پرواز آن ها است. شاید به نظر شما عجیب باشد اما عنکبوت ها قادرند با استفاده از نوع خاصی از تار چترهایی برای خودشان ایجاد کنند. این تارهای می توانند جریان باد را به دام اندازند و همراه آن کیلومترها سفر کنند.

 


 
 
 
 
Grand Palace نام هتل
JAPAN کشور
Tokyo شهر
Anahtar Apart نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Holiday Inn Regent Beach Cha Am نام هتل
THAILAND کشور
ChaAmHuaHinandWest شهر
Zhong An نام هتل
چین کشور
BeijingPeking شهر
Renaissance نام هتل
هند کشور
Kochi-Cochin شهر
Orient Palace Hotel & Resort نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Golden Triangle Inn نام هتل
THAILAND کشور
ChiangRai شهر
Grand Kaptan نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Sodders Gloria Ann نام هتل
هند کشور
Goa شهر
Grand Park-Inn نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2666
    بازدید امروز 42848
    بازدید ماه 1566165
 
 
Scroll