slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

دیدنی های جزیره پوکت در تایلند

1392/04/30

جزیره ی فی فی
این جزیره یکی از زیباترین جزیرههای گرمسیری در دنیا، و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری کشور تایلند است. جزیره ی فی فی در چهل و هشت کیلومتری پوکت قرار گرفته و قایقهای مختلفی هر روز در این مسیر در حال رفت و آمدند. سواحل مرجانی مناسب غواصی، غارهای مرموز و هیجان انگیز و طبیعت بی نظیر، برنامه های گردش با قایق پارویی و صخرهنوردی از جمله جذابیتهای این جزیرهی زیبا هستند.

سواحل
سواحل غربی پوکت با ٨١٠ کیلومتر مربع مساحت، مجموعه ای از سواحل پاتونگ، کارون و کاتا است. بیشتر این مناطق تحت تاثیر سونامی قرار گرفته اند، اما با این حال هنوز هم سواحل شنی بی نظیری دارند.
در جنوبی ترین قسمت جزیره، ساحل هات نائی هان قرار دارد که خیلی خلوت و آرام است. اگر به سمت شرق بروید، هات راوائی بهترین ساحلی است که میتوانید با قایق های آنجا چرخی اطراف بزنید.
در جزایر غربی نیز میتوانید به سراغ لائم سینگ بروید، این ساحل در شمال پاتونگ قرار گرفته است و قطعاً قطعهای از بهشت است که در زمین جا مانده است. در سواحل شمال غربی نیز هات مائی خائو قسمتی از پارک دریایی ملی سیرینات است.

غواصی
با اینکه مکانهای بسیار زیادی برای غواصی در تایلند وجود دارد، اما پوکت بهترین آنهاست. این جزیره از قدیم مرکز ورزشهای آبی و فعالیتهای غواصی در تایلند و یکی از ١٠ مکان اصلی غواصی در دنیا است. شمال جزیره سواحل خوب و مناسبی برای غواصی دارد و در سواحل غربی هم میشود این کار را امتحان کرد.
بین دماغه های صخرهای بین سواحل، با وسائل و تجهیزات غواصی میشود به قسمتهای عمیقتر آب رفت وزیباییهای داخل آب را بهتر و بیشتر دید.
از دیگر تفریحات در پوکت میتوان به قایقسواری در آبهای خروشان، فسواری، گردش در باغ پروانه ها، دوچرخهسواری در کوهستان، موزهی صدف و بانجی جامپینگ اشاره کرد.

 
 
 
 
Blue Tower نام هتل
SYRIA کشور
Damascus شهر
Gazipasa نام هتل
TURKEY کشور
SideArea شهر
Hotel Grand Crystal Kedah نام هتل
مالزی کشور
LangkawiandKedah شهر
Best Western Hotel Taipa - Macau نام هتل
MACAU کشور
Macau شهر
The Residence-Panchsheel Park نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Risus Suit نام هتل
TURKEY کشور
AlanyaArea شهر
Mare Hotel نام هتل
SOUTHKOREA کشور
Seoul شهر
Sara Residency نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
Grand Pasundan Convention Hotel نام هتل
اندونزی کشور
Java-Jakarta شهر
Bengal Inn نام هتل
BANGLADESH کشور
Dhaka شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 1202
    بازدید امروز 37437
    بازدید ماه 1331597
 
 
Scroll