slider - left - Behsa

slider - left

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

دیدنی های جزیره پوکت در تایلند

1392/04/30

جزیره ی فی فی
این جزیره یکی از زیباترین جزیرههای گرمسیری در دنیا، و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری کشور تایلند است. جزیره ی فی فی در چهل و هشت کیلومتری پوکت قرار گرفته و قایقهای مختلفی هر روز در این مسیر در حال رفت و آمدند. سواحل مرجانی مناسب غواصی، غارهای مرموز و هیجان انگیز و طبیعت بی نظیر، برنامه های گردش با قایق پارویی و صخرهنوردی از جمله جذابیتهای این جزیرهی زیبا هستند.

سواحل
سواحل غربی پوکت با ٨١٠ کیلومتر مربع مساحت، مجموعه ای از سواحل پاتونگ، کارون و کاتا است. بیشتر این مناطق تحت تاثیر سونامی قرار گرفته اند، اما با این حال هنوز هم سواحل شنی بی نظیری دارند.
در جنوبی ترین قسمت جزیره، ساحل هات نائی هان قرار دارد که خیلی خلوت و آرام است. اگر به سمت شرق بروید، هات راوائی بهترین ساحلی است که میتوانید با قایق های آنجا چرخی اطراف بزنید.
در جزایر غربی نیز میتوانید به سراغ لائم سینگ بروید، این ساحل در شمال پاتونگ قرار گرفته است و قطعاً قطعهای از بهشت است که در زمین جا مانده است. در سواحل شمال غربی نیز هات مائی خائو قسمتی از پارک دریایی ملی سیرینات است.

غواصی
با اینکه مکانهای بسیار زیادی برای غواصی در تایلند وجود دارد، اما پوکت بهترین آنهاست. این جزیره از قدیم مرکز ورزشهای آبی و فعالیتهای غواصی در تایلند و یکی از ١٠ مکان اصلی غواصی در دنیا است. شمال جزیره سواحل خوب و مناسبی برای غواصی دارد و در سواحل غربی هم میشود این کار را امتحان کرد.
بین دماغه های صخرهای بین سواحل، با وسائل و تجهیزات غواصی میشود به قسمتهای عمیقتر آب رفت وزیباییهای داخل آب را بهتر و بیشتر دید.
از دیگر تفریحات در پوکت میتوان به قایقسواری در آبهای خروشان، فسواری، گردش در باغ پروانه ها، دوچرخهسواری در کوهستان، موزهی صدف و بانجی جامپینگ اشاره کرد.

 
 
 
 
Landmark Village Hotel نام هتل
SINGAPORE کشور
Singapore شهر
Kismet نام هتل
TURKEY کشور
Kusadasi شهر
Loisir Nagasaki نام هتل
JAPAN کشور
Nagasaki شهر
Burak Hotel نام هتل
TURKEY کشور
Altinkum شهر
Midas نام هتل
TURKEY کشور
Ankara شهر
Somerset ZhongGuanCun نام هتل
چین کشور
BeijingPeking شهر
Swati نام هتل
هند کشور
DelhiandNCR شهر
The Piccolo, Kuala Lumpur نام هتل
مالزی کشور
KualaLumpur شهر
Metropole نام هتل
MACAU کشور
Macau شهر
The Eugenia by lebua نام هتل
THAILAND کشور
Bangkok شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2380
    بازدید امروز 45564
    بازدید ماه 1534269
 
 
Scroll