slider - left

slider - left - Behsa

slider - down - 4

  

آخرین اخبار گردشگری

تمیزترین کشورهای دنیا

1392/04/27

چهار کشور در دو قاره عنوان تمیزترین کشورهای دنیا از نگاه گردشگران را به خود اختصاص داده اند.

سایت «تریپ ادوایزر» در گزارشی که براساس یک نظرسنجی اینترنتی تنظیم شده، چهار کشور در دو قاره ی اروپا و اقیانوسیه که همواره در حفظ محیط زیست بهترین عملکرد را داشته اند را به عنوان تمیزترین کشورها برای گردشگران معرفی کرده است.

نکته ی جالب توجه عدم قرار گرفتن سه مقصد برتر گردشگری جهان، فرانسه، اسپانیا و انگلیس در جمع چهار کشور تمیز از نگاه گردشگران است. بر این اساس تمیزترین کشورهای دنیا برای گردشگران عبارتند از:

* فنلاند

کشور اروپایی «فنلاند» در سال های اخیر عملکرد خوبی در جذب گردشگر داشته و به مقصد گردشگران کشورهای مختلف جهان، به ویژه کشورهای آسیایی تبدیل شده است. مقصد اصلی گردشگران فنلاند شهر زیبای «هلسینکی» پایتخت این کشور است. این در حالیست که در منطقه ی «لاپلند» در شمال فنلاند با هتل های اسکیمویی نیز در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری این کشور تبدیل شده اند. تابستان های فنلاند که بیش از 80 درصد مساحت اش پوشیده از جنگل است، بسیار درخشنده و زمستان های آن بسیار تاریک است.

 

تمیزترین کشورهای دنیا برای گردشگری,گردشگری,تور گردشگری

* بلغارستان

کشور اروپایی بلغارستان به واسطه توسعه زیرساخت&rlm های صنعت گردشگری اش طی سال های اخیر به مقصد جدید گردشگری اروپا و به ویژه گردشگران درمانی تبدیل شده است. در این راستا مقامات صنعت گردشگری بلغارستان با ارائه بسته&rlm های گردشگری متنوع که در آنها خدمات درمانی به ویژه دندانپزشکی با هزینه بسیار پایین در کلینیک های مجهز ارائه می شوند، سالانه میلیون ها گردشگر را جذب این کشور می کنند. این در حالیست که همواره گردشگران یکی از دلایل گذراندن تعطیلات شان در بلغارستان را تمیز بودن شهرهای این کشور عنوان کرده اند.

 

تمیزترین کشورهای دنیا برای گردشگری,گردشگری,تور گردشگری

* استرالیا

در سال های اخیر دولت استرالیا تلاش های فراوانی برای جذب گردشگران به این کشور انجام داده که از آن جمله می توان به برگزاری مسابقات موج سواری در سواحل پاک استرالیا اشاره کرد. دولت استرالیا همچنین با اجرای قوانین ویژ ه ای شهرهای این کشور به ویژه شهر ملبورن را که در سال های اخیر به مقصد جدید گردشگران آسیایی تبدیل شده را به یکی از تمیزترین شهرهای جهان تبدیل کرده است.

 

تمیزترین کشورهای دنیا برای گردشگری,گردشگری,تور گردشگری

* نیوزلند

کشور نیوزلند یکی از غنی ترین کشورهای جهان از لحاظ داشتن جنگل و منابع طبیعی بکر است و طی سال های اخیر به دلیل ساخته شدن فیلم های مشهوری از جمله سه گانه «ارباب حلقه ها» و «هابیت» در مناطق مختلف آن، صنعت گردشگری این کشور رشد چشمگیری داشته است. گردشگرانی که به شهرهای مختلف نیوزلند به ویژه شهر زیبای «کریست چرچ» - قطب گردشگری نیوزلند- سفر کرده اند، همواره از این شهر به عنوان یکی از تمیزترین شهرهای جهان نام می برند.

 

تمیزترین کشورهای دنیا برای گردشگری,گردشگری,تور گردشگری

 
 
 
 
Hmong Hill Tribe Lodge Chiang Mai نام هتل
THAILAND کشور
ChiangMai شهر
Lakehouse Cameron Highlands نام هتل
مالزی کشور
KuantanandPahang شهر
Safita Cham Palace نام هتل
SYRIA کشور
Safita شهر
Taj Palace Dubai نام هتل
UNITEDARABEMIRATES کشور
Dubai شهر
Hotel Jayshree نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
Banana نام هتل
TURKEY کشور
Marmaris شهر
Kanazawa Excel Hotel Tokyu نام هتل
JAPAN کشور
Kanazawa شهر
Airport Centre Point نام هتل
هند کشور
Nagpur شهر
V Tower Residence نام هتل
BAHRAIN کشور
Bahrain شهر
Three Star نام هتل
هند کشور
Mumbai شهر
  •  
    آمار سایت
    کاربران آنلاین 2753
    بازدید امروز 43053
    بازدید ماه 1566370
 
 
Scroll